Maptek Vulcan

Maptek Vulcan

معرفی نرم افزار Maptek Vulcan

نرم افزار Maptek Vulcan  با پیشرفته ترین مدل های زمین شناسی سه بعدی، طراحی معدن و برنامه ریزی تولید، باعث توسعه و پیشرفت صنعت معدن شده است. بیش از 19000 نسخه از این نرم افزار در سراسر جهان برای کاربردهای مختلف از اکتشاف، مدل سازی زمین شناسی، طراحی معدن و برنامه ریزی تا بازسازی استفاده می شود. Maptek Vulcan، بهترین نرم افزار 3D استخراج در جهان، به کاربران امکان می دهد داده های خام استخراج معادن را به مدل های سه بعدی دینامیک، طراحی دقیق معدن و برنامه های عملیاتی تبدیل کنند.

Maptek Vulcan از ابتدای فرآیند استخراج شامل طراحی و برنامه ریزی، مدل سازی زمین شناسی، شروع به اکتشاف و بازسازی، نقش مهمی دارد. مدل سازی قدرتمند و ابزارهای یکپارچه برای بررسی، حفاری و انفجار، تحلیل ژئوتکنیک، زمین آمار، برنامه ریزی و بهینه سازی، Vulcan را به یک بسته کامل نرم افزار استخراج تبدیل کرده است. این نرم افزار همچنین می تواند مجموعه داده های بسیار بزرگ و پیچیده را مدیریت و پردازش کند و فرایند ساخت مدل را تسریع کند. این بسته نرم افزاری یک محیط بصری را برای ترسیم طرح ها و مدل ها به صورت سه بعدی فراهم می کند. اجرای انیمیشن ها و بررسی سناریوهای جایگزین بر اساس منابع و ارزش های اقتصادی مختلف، مثمر ثمرترین رویکرد برای توسعه برنامه های عملی معدن است که بازیابی منابع را به حداکثر می رساند.

maptek vulcan

maptek vulcan

Vulcan بستر مشترکی را برای تیم های زمین شناسی، ژئوتکنیک و مهندسی فراهم می کند. این نرم افزار ابزارهایی را برای مدل سازی منابع و طراحی معدن بصورت دینامیک فراهم می کند و با تغییر داده ها، برنامه ها را به صورت دینامیکی به روز می کند. همچنین تفسیرها و نتایج کاملا قابل اطمینان بوده و می توانند برای برنامه ریزی و پیشبرد عملیات معدن مورد استفاده قرار بگیرند.
Maptek Workbench از تمام قابلیت های Vulcan شامل دسترسی به برنامه های پایگاه داده، متن و اسکریپت نویسی پشتیبانی می کند. محیط Maptek Workbench همچنین بستر مشترکی برای محصولات نرم افزاری Maptek فراهم می کند.

Vulcan Underground Mine Planning

این نرم افزار یک مجموعه تخصصی کامل ابزارهای معدن را برای طراحی، ارزیابی و هدایت عملیات معدن، در اختیار مهندسان معدن قرار می دهد.

Vulcan Open Pit Mine Planning

مهندسین معدن با در نظر گرفتن پارامترهای اقتصادی، فنی و عملیاتی، از Vulcan برای طراحی، ارزیابی و نگهداری عملیات روزمره استفاده می کنند.

Vulcan Geology

ابزارهای زمین شناسی به زمین شناسان امکان جمع آوری و مشاهده داده های گمانه ها، تعریف زون های زمین شناسی، مدل سازی دقیق عناصر معدنی و کانسارها و تهیه گزارش منابع را می دهد.

دانلود نرم افزار Maptek Vulcan

آموزش ویدئویی نرم افزار Maptek Vulcan

IROCK

280000 تومان

نظرسنجی

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه